Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

Among Us sürpriz yeniliklerle geliyor

2 min read

Dünyanın en çok beğenilen oyunları içerisinde yer alan Among Us sürpriz yeniliklerle kullanıcıları selamlıyor. Peki bu defa ne tür yenilikler gelecek. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Her geçen gün oyun sektörü çok daha fazla büyüyor. Bazen takip etmenin çok zor olduğu bu sektör ilginç çıkışlar yapan oyunlarla bizleri karşılıyor. Son olarak Among Us isimli oyun beklenenden çok daha hızlı bir yükseliş yakaladı. Hatta uzun bir süre neredeyse sadece bu oyundan bahsedildi.

Hem tasarım hem de grafik özelliklerine bakıldığında son derece sade bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu kadar uzun bir süre güncelleme yapılmaması tepki toplamasına neden oldu. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda önemli bir güncellemenin geleceği açıklandı.

Bu oyun; vizör kozmetikleri, saklambaç modu, 15 oyunculu bir mod, başarımlar, yeni roller ve yeni renkler gibi çok çeşitli özellikler alacak. Böylece bu özelliklerin oyundan alınan keyfi daha da artırması bekleniyor. Sürekli olarak aynı mod ve özelliklerle karşılaşanlar böylece heyecanı artırmış olacak.

Among Us sürpriz yeniliklerle

Among Us yeni sürpriz özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda birden çok platforma tek hesapla bağlanılması sağlanacak. PC, iOS, Android ve Switch gibi platformlar içerisinde bu oyun oynanabiliyor. Şimdi ise PlayStation ve Xbox oyun desteği geliyor. Böylece birçok yerde bu oyun oynanabilecek.

Yapılan yeni güncellemeler ile birlikte oyunun en azından kitlesi korunmuş olacak. Özellikle son zamanlarda oyuncu kaybeden bu oyun eski günlerine dönmek istiyor. 

En Çok İndirilen Mobil Oyunlar

Dikkatinizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir