Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

Oppo Find X3 Pro Kutu İçeriği Sürprizi

2 min read

Oppo tarafından 11 Mart tarihinde duyurulması beklenen Find X3 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Sızdırılan Oppo Find X3 Pro kutu içeriği ise Samsung ve Xiaomi’ye göz dağı veriyor.

Oppo, Find X3 Pro kutu içeriği ile rakiplere göz dağı veriyor. Find X3 Protasarımı ve özellikleri daha önce ortaya çıktı.  Özellikleri ile şimdiden çok konuşulan akıllı telefon, kutu içeriği ile de rakiplerine göz dağı veriyor.

Buna göre Find X3 ProiPhone 12 ile kutudan çıkan şarj aleti trendine katılmaya pek niyetli değil. Kutu içeriğinde şarj aleti dışında başka bir sürpriz daha var. Buna göre modelin kutu içeriğinde kablolu bir kulaklık yer alacak.

Apple’ın kutu içeriğini boşaltması sonrası rakipler Samsung ve Xiaomi önce bu yeni çevreci trendle dalga geçmişti.  Buna karşın Samsung, Galaxy S21 ile Xiaomi ise Mi 11 ile şarj aleti olmayan kutu içeriği ile aynı trendini takip etti.

Bu konu hakkında rakiplerine göre sessiz kalan Oppo‘nun cevabı ise Find X3 Pro kutusu oldu. Tabii ki markanın bu konuda resmi bir açıklaması olmadığı için, bu kutu içeriği henüz doğrulanmadı.

Ancak gelecek hafta tanıtılacak Oppo Find X3 Pro ile birlikte firma tüm soruları yanıtlayacak.

Oppo Find X3 Pro özellikleri

Ekran tarafında Find X3 Pro6.7 inç AMOLED panel ile karşımıza çıkacak. Bu ekran 120Hz ekran tazeleme ve HDR10 Plus teknolojisine sahip olacak. Maksimum 1.200 nit parlaklıkla gelecek ekran, 1440 x 3216 piksel çözünürlük ile karşımıza çıkacak.

Model, Android 11 tabanlı ColorOS 11 ile piyasaya sürülecek. Depolama tarafında ise  12 GB RAM ve 256 GB/512 GB seçenekleri bulunuyor.

Oppo Find X3, dörtlü kamera barındıran ilginç bir kamera çıkıntısına sahip. Buna göre, ana kamera tarafında 50 Megapiksel çözünürlük ve 5x optik yakınlaştırma bizi karşılıyor. Diğer üç kamera ise sırasıyla, 13 Megapiksel telefoto lens, 50 Megapiksel ultra geniş açı ve 3 Megapiksel makro lens şeklinde. Ayrıca cihazın ön tarafında 32 Megapiksel çözünürlükte geniş açılı kamera yer alıyor.

Huawei Mate X2 tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir