Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

Samsung telefoto lenslere Pro mod desteği

2 min read

Akıllı telefonlar, her geçen gün daha da iyi kameralara kavuşuyor. Google ve Apple, kullanımı basit kamera uygulamaları sunarken, Sony ve Samsung gibi firmalar, kullanıcılara daha profesyonel bir deneyim yaşatma opsiyonu sunuyor. Samsung’un profesyonel kameraları mimikleyen Pro mod, yakında telefoto desteğine kavuşabilir.

Samsung telefonların telefoto lensleri yeni bir özelliğe kavuşuyor!

Samsung’un bir süredir sahip olduğu pro modu, Galaxy S21’in çıkışı ile, geniş açılı lensler için de kullanıma sunulmuştu. Görünüşe göre Samsung, pro modunu daha da genişletmeyi düşünüyor. Samsung’un forumunda, Samsung’un kamera geliştirme biriminde görev alan bir çalışanın açıklamasına göre; Samsung’un pro kamera modu, yakında telefoto lensler için de kullanıma sunulacak.

Pro mod ile ISO, pozlama süresi, denklaşör hızı, beyaz dengesi gibi bir çok değer kullanıcı tarafından ayarlanabilecek. Yeni gelecek özellik, basit kullanımdan sıkılan ve daha profesyonel bir deneyim isteyen kullanıcıları memnun edecektir.

Telefoto lensler için pro mod özelliğinin bu modellere gelmesi oldukça mümkün: 

Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy 20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy A72, Galaxy Fold, ve Galaxy Z Fold 2.

WhatsApp Toplu Konuşma Beklenen Yeniliğe Kavuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir