Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

Popüler Witcher oyunu Steam’de çerez parasına satılıyor!

2 min read

Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Steam’de indirime girdi. Oyunun 13. yıldönümüne özel olarak çok ucuza alabilirsiniz.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Witcher serisi yıllardır büyük beğeni topluyor. Netflix’te yayınlanan dizi ve Witcher 3: Wild Hunt’ın başarısı sayesinde serinin hayran sayısı oldukça arttı. Bu kapsamda geliştirici ise Witcher 2: Assassins of Kings‘in 13. yıldönümüne özel olarak oyunu yüzde 85 indirimli satıyor.

Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition 13. yıla özel indirimde

İlk olarak 2011 yılında çıkış yapan Witcher 2, hem hikaye anlatımı hem de detaylı oynanışıyla beğeni toplamıştı. Oyunun 13. yıldönümü ise CD Projekt Red tarafından kullanıyor. Bu kapsamda oyunu yüzde 85 indirimle 2.24 dolardan (72 TL) satın alabilirsiniz.

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Geralt’ın hikayesini bir adım öteye taşıyan Witcher 2: Assassins of Kings, ayrıntılı rol yapma yapısıyla dikkat çekiyor. Oyunda güçlü kuvvetler, güç ve nüfuz mücadelesinde çarpışıyor. Kuzey Krallıkları savaş için harekete geçiyor, ancak sefere çıkan ordular komployu durdurmaya yetmiyor.

Witcher 2’nin Steam‘de 80 binden fazla değerlendirmesi bulunuyor ve Çok Olumlu olarak incelenmiş durumda. Bu da serinin hikayesini öğrenmek veya yeniden deneyimlemek isteyen oyuncular oldukça iyi bir fırsat. The Witcher Trilogy paketinin de yüzde 81 indirimle 9.77 dolardan satıldığını belirtelim.

Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7.
  • İşlemci: Intel 2.2 GHz Çift Çekirdek veya AMD 2.5 GHz Çift Çekirdek.
  • Bellek: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 (512 MB) veya Radeon HD3850 (512 MB)
  • Sabit Disk: 25GB

Öte yandan Witcher 4 için çalışmalar hızlanmış durumda. CD Projekt, bünyesinde 600’den fazla geliştiriciye sahip olduğunu söyledi. Bunların 400’den fazlasının ise kod adı Polaris olan sonraki Witcher oyununa atandığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir