Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

269 TL değerindeki Far Cry 6 kısa süreliğine ücretsiz oluyor!

2 min read

Ubisoft, 4-7 Ağustos tarihlerinde Far Cry 6’yı tüm platformlarda erişilebilir hale getirecek. Ücretsiz Far Cry 6 nasıl alınır?

Ubisoft, aksiyon serisinin en yeni oyunu Far Cry 6 için ilgi çekici bir kampanya başlattı. Geliştirici tarafından gelen açıklamada,oyunun 4 Ağustos’tan 7 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi. Ücretsiz Far Cry 6 tüm plaformlarda (PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S) test edilebilecek.

Far Cry 6, 4-7 Ağustos tarihlerinde ücretsiz oynanabilecek

Ubisoft, oyunun 4 Ağustos’ta erişime açılacağını söyledi, ancak oyuncular daha erken bir tarihte indirme şansına sahip. Far Cry 6’yı Xbox hariç PS4, PS5 ve Ubisoft Connect/Epic Games Store aracılığıyla PC sahipleri hemen indirebilir.

Far Cry 6’nın deneme sürümü ayrıca tam paket olarak sunulacak. Yani Netflix dizisi Stranger Things’ten ilham alan ücretsiz görev de dahil olmak üzere oyunun tüm DLC’lerine erişilebilecek. Fakat oyunun 7 Ağustos tarihinde erişime kapatılacağını, yani satın almazsanız ilerlemenin silineceğini hatırlatalım.

Valve, bazı kullanıcılardan Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için ön siparişlerini iptal etmelerini ve yenilemelerini istiyor.

Ubisoft, bu kampanya kapsamında oyunculara Far Cry 6’yı yüzde 60’a varan indirimle satın alma fırsatı tanıyor. Ayrıca oyunu PS Store Yaz Ortası İndirimleri sayesinde PS4 ve PS5 için daha ucuza almak da mümkün.

Far Cry 6 fiyatının platformlara göre değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Epic Games Store’da 269 TL, Xbox mağazasında 240 TL’den ve PS Store’da ise 227 TL’den sunuluyor. Fiyatların, 7 Ağustos’tan sonra indirime girmesi bekleniyor.

Far Cry 6 tropik bir cennet olan Yara isimli adada geçiyor. Yara’nın diktatör lideri Anton Castillo ve oğlu Diego, ülkelerini eski ihtişamına geri getirmek için uğraşıyor. Oyun, ana görev ve yan görevlerle birlikte 60 saat oynama süresi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir