Teknoloji Molası

Teknolojinin Nabzını Tutan Site!

Call of Duty ve Cyberpunk 2077 için grafikleri uçuracak güncelleme!

2 min read

Call of Duty ve Cyberpunk 2077 için DLSS 3.5 Ray Reconstruction desteği yolda. Nvidia, ayrıca bazı önemli güncellemeler sunacak.

Nvidia, RTX ekran kartlarının gerçek zamanlı ray-tracing ve yapay zeka destekli grafik teknolojilerini destekleyen 500 oyun ve uygulama olduğunu açıkladı. Bu kutlamanın bir parçası olarak, Call of Duty ve Cyberpunk 2077 için DLSS dahil yeni teknolojik güncellemelerin yolda olduğu belirtildi.

Call of Duty ve Cyberpunk 2077 için ek DLSS desteği

Activision, Call of Duty: Warzone Sezon 1’i 6 Aralık’ta başlatacak. Şirketten gelen açıklamada, lansmanla birlikte DLSS 3 Frame Generation desteğine sahip olacağını açıkladı. Bu, GeForce RTX 40 serisi ekran kartlarının yüksek görüntü kalitesiyle birlikte 4 kata kadar daha akıcı kare hızını deneyimlemesine olanak tanıyacak.

Call of Duty: Modern Warfare 3 çok oyunculu modu ise DLSS 3.5 Ray Reconstruction içerecek şekilde güncellenecek. Bu destek, oyundaki yazıların ve su birikintilerinin çok daha gerçekçi görünmesini sağlayacak.

GTA 6 fragmanı daha çıkmadan rekor kırmaya başladı. Rockstar’ın fragman duyurusu Twitter’da rekor beğeni aldı.

Öte yandan CD Projekt Red de Cyberpunk 2077 için bazı düzenlemeler üzerinde çalışıyor. Ultimate Edition’ı bu hafta yayınlayacak şirket; ray-tracing ve yeni bir Overdrive modu sunacak. RTX 40 sahipleri, yeni Shader Execution Reordering ve Opacity Micromaps özelliklerinden yararlanabilecek.

Ayrıca 2.1 güncellemesiyle birlikte DLSS 3.5 Ray Reconstruction desteğine sahip olacak. Bu, RTX 40 ve 30 serisi ekran kartlarda ray-tracing yansımalarının ve diğer efektlerin büyük ölçüde iyileştirileceği anlamına geliyor.

Cyberpunk 2077 DLSS

Ultimate Edition PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için fiziksel ve dijital olarak piyasaya sürülecek. Phantom Liberty’nin lansmanın hemen sonra yapılan bu duyuru, oyunun haritası Night City’yi bir kez daha gezmek isteyenleri sevindirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir